wtorek, 21 października 2014

Jesienny piknik

     Dnia 16 października w naszej szkole odbył się jesienny piknik. Z tej okazji każda klasa miała przygotować krótki program artystyczny oraz stoisko z jesiennymi różnościami, które można sprzedać. Klasy pierwsze podeszły do sprawy bardzo poważnie. Przygotowały piosenki o tematyce jesiennej z ilustracją instrumentalną i ruchową oraz taniec integracyjny pt. "Kasztany".
     W prace nad piknikiem zaangażowali się bardzo rodzice. Na stoiskach naszych klas można było kupić: soki malinowe (z malin z ogródka babci Zosi),  chipsy z jabłek (z sadu Wiki), świeże soki z jabłek i marchewki, orzechy laskowe i włoskie, tosty, koreczki warzywne i tosty. Wszystko było tak pyszne, że po dwóch godzinach zostało sprzedane. Po powrocie dzieci z występów została już tylko dekoracja czyli kasztany i pigwy. Pomimo ogromnych starań niektórych uczniów nie udało się ich sprzedać. Stwierdziliśmy, że nakarmimy nimi w zimie zwierzęta leśne.
     Był to bardzo udany dzień. Wszyscy mogli zaprezentować swoje talenty zarówno artystyczne jak i kulinarne. Każda klasa spisała się na medal. A najważniejsze, że świetnie się bawiliśmy. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domów. 
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz